فواید پشم گوسفندان|انواع کاربرد های پشم گوسفندان

  فواید پشم گوسفندان


  پشم گوسفند یک پروتئین طبیعی است که از چندین زنجیره اسید آمینه مختلف تشکیل شده است.

  اگرچه نگرانی‌های زیست‌محیطی و زیست‌محیطی جهان در حال افزایش است، پشم تمام جعبه‌های مناسب را نشان می‌دهد. پشم طبیعی، تجدید پذیر و زیست تخریب پذیر است. این دارای خواص فنی است که هیچ الیاف دیگری نمی تواند با آن مطابقت کند. این هدیه طبیعت به همه ماست.
  پشم یک شگفتی پیچیده طبیعت است. از گوسفندان در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط مختلف زندگی محافظت می کند. ما هزاران سال است که گوسفند پرورش می دهیم، و پشم منبع شگفت انگیزی است که انسان در طول اعصار به طور پایدار از آن استفاده کرده است.

   Benefits of Fleece

   

  جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت دام زنده و گوسفند زنده با ما در ارتباط باشید

   

  سفارش آنلاین

   

  تماس با ما


  100% طبیعی، تجدید پذیر و زیست تخریب پذیر

  پشم به طور طبیعی روی گوسفند رشد می کند. گوسفندان تنها با مصرف ترکیبی ساده از آب، هوا، آفتاب و علف هر ساله پشم جدیدی تولید می کنند.
  پشم در عرض چند سال تجزیه می شود و مواد مغذی با ارزش مبتنی بر نیتروژن را دوباره در خاک آزاد می کند. محصولاتی که زیست تخریب پذیر هستند بخشی از یک چرخه طبیعی هستند. آنها از طبیعت می آیند و به طبیعت برمی گردند و خاک را غنی می کنند و زندگی جدیدی را تغذیه می کنند.


  دوام، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر فشار

  هر الیاف پشم مانند فنر حلقه‌ای است که آن را بسیار کشسان می‌کند. الیاف پشم را می توان تا 50% در صورت خیس شدن و 30% در هنگام خشک شدن کشش داد، اما پس از رها شدن همچنان به شکل اولیه خود باز می گردد. ساختار فنر پیچ دار نیز به پشم مقاومت در برابر فشار می دهد. الیاف پشم را می توان بیش از 20000 بار بدون شکستن به سمت خود خم کرد.

  Benefits of Fleece
  عایق حرارتی

  پشم به دلیل خاصیت عایق بودن ذاتی به شما کمک می کند وقتی سرد است گرم و وقتی گرم است خنک بماند. چین و چروک طبیعی پشم، هوای ساکن را به دام می اندازد، پوست شما را از محیط های سرد عایق می کند و شما را گرم تر نگه می دارد. همچنین، پشم به دلیل توانایی جذب رطوبت، میکروکلیمای خشک تری را در کنار پوست حفظ می کند و کاربر را گرم و خشک نگه می دارد.
  از طرفی پشم در محیط های گرم و خشک یا در حین فعالیت و ورزش، با انتقال بخار رطوبت و گرما از پوست و تبخیر شدن آن، شما را خنک نگه می دارد.
  مقاومت در برابر بو

  توانایی الیاف پشم در جذب مقادیر زیادی بخار آب به خشک نگه داشتن پوست و جلوگیری از تجمع عرق، باکتری ها و بوی نامطبوع کمک می کند. ساختار شیمیایی پیچیده پشم همچنین آن را قادر می‌سازد تا بوها را جذب کرده و از بین ببرد و فقط پس از شستشو آنها را آزاد می‌کند.


  آسان تمیز می شود

  سطح یک الیاف پشم دارای یک غشای محافظ طبیعی است که رطوبت را دفع می کند و همچنین به طور طبیعی مقاوم در برابر لکه است. منسوجات پشمی مانند منسوجات مصنوعی الکتریسیته ساکن را هدایت نمی کنند. الکتریسیته ساکن کمتر یعنی کثیفی کمتر!


  ضد حساسیت

  منسوجات پشمی به طور طبیعی ترکیبات آلی فرار معلق در هوا (VOCs) را جذب و فیلتر می کنند، که سموم و بوهای ناخواسته ای هستند که می توانند باعث تحریک انسان شوند. منسوجات پشمی مواد ایجاد کننده آلرژی را محکم می‌بندند و باعث کاهش VOCهای موجود در هوا می‌شوند.

   

  Benefits of Fleece
  مقاوم در برابر آتش

  به دلیل محتوای بالای آب و نیتروژن، پشم به طور طبیعی ضد شعله است و آستانه اشتعال بسیار بالاتری نسبت به بسیاری از الیاف دیگر دارد. همچنین الیاف پشم ذوب نمی‌شود و به پوست نمی‌چسبد و باعث سوختگی می‌شود و بخارات سمی کمتری تولید می‌کند که می‌تواند باعث مرگ در شرایط آتش‌سوزی شود.


  طول عمر طولانی و قابلیت بازیافت

  تحقیقات نشان می دهد که محصولات پشمی اغلب طول عمر بالایی دارند، به این معنی که آنها نسبت به سایر محصولات الیاف نساجی بیشتر استفاده یا پوشیده می شوند. الیاف نساجی پشم را می توان به دلیل مقاومت در برابر بو، کمتر شست و شو داد و در دمای پایین تری شست و شو داد که تاثیر کمتری بر محیط زیست دارد. پشم همچنین یکی از الیاف بازیافتی است.  یک چرخه کربن طبیعی

  گوسفند بخشی از چرخه کربن طبیعی است که کربن آلی ذخیره شده در گیاهان را مصرف می کند و آن را به گوشت و پشم تبدیل می کند. پشم ذخیره کوتاه مدت کربن طبیعی و تجدیدپذیر است. کربن آلی خالص 50 درصد وزن پشم را تشکیل می دهد. در حالی که کربن در پشم ذخیره می شود، کربن کمتری در جو وجود دارد.

   


  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   

   

  خدمات ما

  • خرید و فروش دام زنده
  • ارسال دام به محل
  • انجام قصابی در محل
  • انجام انواع قربانی ها
  • تهیه گوشت برای رستوران ها
  • تهیه خوراک دام زنده
  • تهیه دام زنده برای مراسمات مذهبی
  • فروش عمده دام زنده

   

   

          حامیان ما

  تماس با ما

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران    44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران   44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   

   

  اعزام قصاب

  اعزام قصاب

  © {2017} کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت در نزد دام زنده محفوظ می باشد. طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط ofoghit.com